מוזיאון העמק בקיבוץ יפעת שבעמק יזראל

על מוזיאון העמק קיבלנו המון המלצות מהסובבים שלנו והחלטנו ללכת ולנסות. מוזיאון העמק על שם עודד ארצי מציג את סיפורם של מתיישבי עמק יזרעאל משנות העשרים ועד הקמת המדינה. במוזיאון יש הדרכה מסודרת הכוללת סיפורים אישיים של אותם חלוצים וחלוצות. כבר בכניסה למוזיאון מעבר לנוף המשוגע של העמק תוכלו לראות מיצגים שנשתמרו עשרות שנים ומיצגים המציגים איך היו חיים בקיבוץ כמו: חדרי ילדים, חדרי אוכל ועוד…

על פניו החלק הזה של המוזיאון יכול להתאים לילדים גדולים יותר וכמובן למבוגרים, החלק שיעניין יותר את הקטנים הוא החצר הגדולה ששם יש תצוגה ענקית של טרקטורים מדגם "ג'ון דיר". ברגע שהגענו לחלק הזה של המוזיאון לא באמת יכולנו לעזוב. הילדים יכולים לעלות על הטרקטורים הגדולים וגם לשחק עם טרקטורים קטנים שנועדו למשחקים. בחלק העליון של החצר יש את ביתן הדבש שם אפשר לראות וללמוד על ענף הדבש, איך מייצרים אותו ועוד…

חשוב לציין כי המקום מונגש כולו לעגלות ולנכים מלבד החלק החיצוני של "ביתן הדבש". בדרך כלל בחגים ובאירועים מיוחדים מתקיימות פעילויות שונות, שווה לעקוב ולבדוק לפני ההגעה. על מנת להגיע למוזיאון ניתן לרשום בוויז "מוזיאון העמק קיבוץ יפעת". נוסעים בכביש 73 עד לכניסה לקיבוץ יפעת ושם בכניסה פונים ימינה וממשיכים ישר בעזרת השילוט במקום. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: מוזיאון העמק קיבוץ יפעת.

רוצים להמשיך לטייל באיזור: 

ברווזים בכפר בלב עמק יזרעאל ישנו מרכז מבקרים מעניין שנותן לנו להציץ אל חייהם של האפרוחים והברווזים. למידע מלא על המקום לחץ כאן. 

גן לאומי בית שעריים – ברוכים הבאים אל ארץ המערות. טיול בגן לאומי שמופעל על ידי רשות הטבע והגנים חוויה נהדרת לילדים. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

נחל שופט – מסלול הליכה נגיש לצד נחל השופט שזורם לאורך כל השנה. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

גן לאומי תל מגידו – מעבר לתצפית הנוף המשוגעת שיש כאן על כל העמק תוכלו לקבל כאן הדרכות מסודרות ולחזור אחורנית בזמן. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הר התבור – מעבר לכניסה שיש בראש ההר יש כאן מגוון מסלולי הליכה בדרגות קושי שונות עם נופים משוגעים. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

הר הקפיצה – מסלול הליכה נגיש לכל אורכו המגיע בסופו של דבר אל קפה המצוק בכניסה לעיר נצרת. יש כאן סיפור מעניין שווה להכיר על המקום. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

Booking.com