עין נון - מעיין על שפת הכנרת

אם אתם מחפשים טיול קצר למקום עם מקור מים, אנחנו נמליץ לכם להגיע למעיין עין נון. הוא נמצא ממש בכניסה לישוב מגדל שעל שפת הכנרת. יש כאן המון צל, מקומות ישיבה ומקום מצוין לפקל קפה. בחודש יולי 2019 המקום עבר שיפוץ משמעותי והוא מטופח יותר ושמור יותר.

בארמית נון הוא דג ושם המעיין משמר את השם "מגדל נוניא" שהיה אחד משמותיה של מגדל העתיקה. בפארק תוכלו למצוא שטחים גדולים של דשא עם צל מהעצים, מסלול נגיש וקצר המקיף את הפארק. כדי להגיע למעיין תוכלו לרשום בוויז "עין נון" או שעליכם לנסוע בכביש 90 מצפון לדרום ולאחר 300 מהכיכר שמשאלכם יש את תחנת הדלק והמסעדה קצה הנחל תראו בצד ימין שלכם כניסה לשביל עפר (אחרי הגשם יכול להיות בוצי ובלתי עביר לרכב פרטי).

רוצים להמשיך לטייל באיזור?

שמורת הטבע מג'רסה – שמורת הטבע המג'רסה נמצאת בצפון הכנרת והיא השפך של נחל דליות שמגיע מהגולן. מדובר בטיול קליל לכל המשפחה המציע מסלול רטוב ומסלול יבש. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

המפל הנסתר עין איוב – ליד כנסית הטבחה ישנו מפל קטן שלא רואים אותו מהכביש, חוויה אדירה לשבת תחתיו (כאשר מפלס הכנרת נמוך) – למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

גן לאומי ושמורת הטבע ארבל – אולי מבין התצפיות היפות שיש באיזור הכנרת וניתן גם לעשות אותו כמסלול הליכה עם עליה אתגרית במיוחד. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

יער שוויץ – יער קק'ל מבין היפים והמטופחים שראינו. יש כאן תצפיות על כל איזור הכנרת, הבקעה והרי הגולן – למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

גן לאומי חמת טבריה – בריכות שכשוך בטמפרטורה שונה לצד עתיקות והיסטוריה. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן. 

רוב רוי – שייט קיאקים על גדות הירדנית. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

Booking.com