Skip to content

פארק עירוני הרצליה

על גבי שדות חקלאיים ומרחב שטח פתוח הוקם על פני כ 250 דונם פארק הרצליה בשטחו תוכלו למצוא מגוון רחב של אטרקציות להעביר כאן יום שלם עם הילדים. פארק עירוני הרצליה הוא לא סתם עוד פארק מדובר על אתר טבע בלב עיר גדולה, תוכלו למצוא את שלולית החורף שהיא חלק בלתי נפרד מהפארק. יש כאן מסלולי אופניים, הליכה, שעשועים ואטרקציות נוספות.

פארק הרצליה משלב בו גם את ערכי הטבע, תוכלו למצוא כאן את חורשת מאכל “טנא” בה נטעו עצי פרי כמו: תותים, רימונים, שקדיות, דובדנים, אפרסמונים ועוד. יש כאן גם את גן מקלט לצמחים על גבעה מלאכותית שהוקמה בנקודה הגבוה ביותר בפארק והיא מאפשרת לנו לקבל נקודת תצפית מקסימה על האיזור. בגן מקלט תמצאו צמחי תבלין ומרפא כמו: מרווה, לבנדר, רוזמרין ועוד. בתוך הפארק הוקם מרכז צפרות שמשמש כמוקד משיכה למגוון גדול של עופות מים וציפורים.

אם תגיעו לכאן בתקופת החורף תוכלו לראות את בריכת החורף או שלולית החורף שאוגרת מי גשמים, השלולית חורף היא מקור חייהם של מגוון רחב של חיות. בצד השני של הפארק תמצאו את בריכת המים המלאכותית, מדובר על בריכת נוי אך מי הבריכה משמשים גם להשקיית הפארק. אם תביטו טוב טוב במים תמצאו את דגי האמנון והקרפיונים שחיים כאן וגם עופות מים וציפורים.

בנוסף יש כאן גן שעשועים גדול מאוד שמציע מגוון רחב של שעשועים לילדים, יש כאן ואמגות, רכבת קטנה שנוסעת ומקיפה את הפארק בתשלום והיא פעילה בימי שבת בלבד, סקייטפארק, מסלולי הליכה, ריצה, רכיבה, שלושה בתי קפה: גן סיפור, קפה פארק ופארקר, אמפיתאטרון. בצד הצפוני של הפארק תמצאו את מסלול הרכיבה האתגרי “פמפ טרייק”, איזור מנגלים, שולחנות פיקניק ועוד. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: פארק הרצליה. 

רוצים עוד הצעות לטיול באזור הזה?

משק הפארק – משק הפארק חווית קטיף משק הפארק נמצא בהרצליה, בצמוד לפארק הרצליה, והוא מקום המציע מגוון פעילויות לילדים: סדנאות, מופעים ועוד. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחצו כאן.

פארק הנצח – פארק רמת השרון – בלב העיר רמת השרון הוקם פארק ציבורי שמשתרע על שטח של כ 40 דונם הנקרא פארק הנצח. הפארק קיבל את שמו כי הוא נמצא ברחוב הנצח ובוב מתקנים רבים. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

פארק רעננה – פארק עירוני בשרון – פארק רעננה הוא פארק עירוני ענק באזור השרון, שמציע מגוון אפשרויות בילוי לכל המשפחה. הפארק הוא מטופח ומושקע מאוד, שבמרכזו אגם יפיפה. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחצו כאן. 

פארק האגם האקולוגי בהוד השרון -פארק האגם האקולוגי בהוד השרון הוא פארק יפהפה שבמרכזו אגם ויש בו שבילי טיול, פינות מצפור ואזורי ישיבה. אטרקציה חינמית לבילוי עם כל המשפחה. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.
 
אתר שבע טחנות גני יהושע פארק הירקון– ממש הופתענו לגלות שלא צריך לצאת מהעיר הגדולה בשביל להנות קצת ירוק, מסתבר שגני יהושע לאורך נחל הירקון מספק בילוי יום מפתיע מלא באטרקציות. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן. 
 
בית לאה – גן לאומי ירקון מקורות הירקון – לאורך 28 ק”מ בלב ליבה של מדינת ישראל זורם לו נחל ירקון והוא הנחל הגדול ביותר במערכת נחלי החוף של ארץ ישראל. יש בו פינות נהדרות כמו בית לאה. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.
 
גן לאומי ירקון – מתחם מקורות הירקון של רשות הטבע והגנים – זהו החלקו הנקי של הירקון, יש כאן בריכות נופרים, מסלולי הליכה, שטח עצום לפיקניקים וחניון לילה מסודר של רשות הטבע והגנים – מתחם מקורות הירקון. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.
 
המפל הנסתר במקורות הירקון – מפל שרונים – בלב אזור השרון נדיר מאוד למצוא מקורות מים, אך כאן תוכלו למצוא כחלק ממקורות הירקון את המפל הנסתר או בשמו השני מפל שרונים. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.
 
טיול במקורות הירקון – כפר הבפטיסטים – איזור כפר הבפטיסטים הוא מבין האיזורים המקסימים של הירקון, ממש סמוך למקורותיו. יש כאן פינות טבע קסומות שאפשר להעביר בהן כמה שעות נפלאות באוויר הפתוח (הכניסה למים אסורה). למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.
 
גן לאומי ירקון – תל אפק – תל אפק מכונה בכינוי “הריאה הירוקה של גוש דן” ולמען האמת שאפשר להבין למה. מדובר בנקודת טבע בין היחידות והיפות שיש באזור המרכז. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.
 

פארק מנחם בגין – הפארק ענק, אפשר לבלות בו שעות ארוכות ויש בו גם מגוון אטרקציות לכל המשפחה ובמיוחד עם ילדים.  אז אם אתם נמצאים באיזור מרכז אנחנו נמליץ בחום לבקר כאן לפחות פעם אחת ולהכיר את המקום המקסים הזה.למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

פארק אריאל שרון –  פארק הנמצא במרכז הארץ, באזור גוש דן. אם אתם מגיעים לטיול במרכז, אנחנו ממליצות להגיע לכאן להעביר כמה שעות, ליהנות מהנוף ולהכיר את הסיפור של הפארק. סיפור התהוות של הפארק הוא מיוחד במינו ואולי יגרום לכם להרים גבה. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

פארק האגמים – לא להאמין כמה אנשים גרים כל כך קרוב לפנינת הטבע הזו ולא יודעים על קיומה. אגם הנקיק ואגם הסופרלנד הם חלק מפרויקט “פארק האגמים” שהוקם במטרה לפתח טבע עירוני בסביבת העיר. בפארק האגמים אנחנו נפגוש מרחבי טבע, מדשאות, מסלולי הליכה ורכיבה, עופות מים ודגים ואפילו חיות בר.  למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

האגם האקולוגי בפתח תקווה – בשטח של יותר מ 14 דונם בלב העיר פתח תקווה תוכלו למצוא את האגם האקולוגי והפארק הגדול – פארק עירוני אמיתי לכל המשפחה שמשלב בתוכו מרחבי דשא, שבילי הליכה, מתקני שעשועים ואיזורי פיקניק. החסרון היחיד שיש למקום – חסר בו צל. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

פארק צפרות ראש ציפור יער ראש ציפור ותל נפוליון  – בשטחם של גני יהושוע בצד הדרום מערבי, תוכלו להגיע אל מפגש הנחלים ירקון ואיילון. בשטח זה נמצא יער ציפור שבו יש מספר נקודות עניין. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.