יום הבחירות בדרום הארץ

אומנם זה הגיע יותר מהר ממה שציפינו אבל אם כבר יש לנו יום חופש צריך לנצל אותו כמו שצריך. אז אחרי שאתם הגעתם לקלפי ובחרתם (לכו לבחור!) אתם יוצאים עם הילדים לשלל האטרקציות והפעילויות שיש לעשות ביום הבחירות. החל מרכבת ישראל שנותנת נסיעה חינם ועד טיולי טבע ושלל אטרקציות הפועלות במיוחד ליום זה. כדי לעשות סדר בכל האפשרויות כאן תוכלו למצוא את כל המידע על איזור דרום הארץ:

פארק נאות קדומים ביום הבחירותביום הבחירות הקרוב 2021, בפארק נאות קדומים, חוזרים אחורה בזמן ונחשפים להחלטות השגרתיות בימי קדם במה הן שונות מההחלטות של היום? במהלך היום יש אין ספור בחירות והחלטות קטנות וגדולות שצריכים לקבל: מה לאכול, באיזה תור לעמוד, מה ללבוש ועוד. גם בימי קדם ניצבו מול בני האדם שלל אפשרויות וכל בחירה הייתה משמעותית לעתיד גורלם. במסע אל שגרת היום יום בעבר מגלים איך ייצרו יין, כיצד השיגו מים ואפילו איך גרעיני החיטה הפכו לקמח בימי קדם? למידע מלא באתר הרישמי.

החווה של חווה – ביום הבחירות באים לחגוג בחווה של חווה במושב חפץ חיים ברישום מראש ורכישת כרטיסים באתר. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.

צריף בן גוריון בצריף של בן-גוריון השנה לכל אחד יש זכות בחירה. ביום הבחירות הקרוב, כולם יכולים לבחור בעזרת תעודת זהות אישית ומיוחדת אותה יכינו בצריף, כך שכל אחד יוכל לממש את זכותו. בוחרים את החפץ האהוב ביותר בצריף בן-גוריון, שנשמר מאז חיו בו פולה ודוד בן-גוריון. בובת קואלה מסתורית? הבלנדר בו הכינה פולה את מנת הקוץ' מוץ'? ואולי בכלל מגילת העצמאות? בסוף היום תיערף ספירת הקולות הרשמית והתוצאות יפורסמו בפייסבוק ובאתר של הצריף לאחר הביקור בצריף בן-גוריון, ניתן להמשיך למכון למורשת בן-גוריון, אשר נמצא במרחק 5 דק' נסיעה וליהנות מפעילויות נוספות! למידע מלא באתר הרישמי.

מפת הטיולים שלנו
למפת הטיולים לחץ כאן
רכבת ישראל חינם ביום הבחירות לאן נוסעים
לטיולים ברכבת לחץ כאן
פארק נחל חדרה
8 פארקים מלאי אטרקציות עם הילדים
שמורת הטבע נחל ראש פינה
לטיולים בצפון
יער האילנות – גן בוטני יערני (ארבורטום) ומרכז מבקרים
לטיולים במרכז
טיול מעגלי בסטף למשפחות
לטיולים בירושלים
מצפה דור נחל צין מדרשת בן גוריון
לטיולים בדרום

Booking.com