רשימת חניוני לילה וקמפינג בישראל

יש לנו ארץ כל כך קטנה אבל יש בה מגוון רחב של אתרי קמפינג וחיוני לילה בתשלום או בחינם פזורמים מצפון לדרום. אז כאן תוכלו למצוא את הרשימה המלאה שהכנו בשבילכם כדי לעשות סדר. הרשימה בנויה מצפון לדרום על פי קטגוריות חינם או בעלות וליד שם החניון או אתר הקמפינג מופיע היכן הוא נמצא. חשוב לנו לציין כי אנחנו לא ביקרנו באופן אישי בכל אחד מבין המקומות המצויינים כאן. 

חניוני לילה בתשלום של רט"ג

חניוני לילה בחינם של רט"ג

חרבת חוממה הר מירון

עיקול מירון

חניון טללים

חניון כלניות

המבצר האחרון

שוויצריה הקטנה

צור בהר

חניון הרקפות

בית היערן

נופש פעיל

יער היערנים

חניון פיתולים

חניון האגם

חניון רקית

מצפור הסיירים רכס כרמיה

פתחת נחל אורן

אורן הסלע

חניון יד לבנים

חניון הר אלון

בית השומר

הר כרמליה

חניון אביב

הר חולד

נחל משמר

חניון שקד

נחל צאלים תחתון

חניון ברכת צפירה

חניון מצדה מזרח

הר הקנאים

תחתית נחל רחף

תחתית נחל מור

מעלה יאיר

חניון חמייסה

ברכת נויה

מישור עמיעז

נחל עמיעז

מצד תמר

המכתש הקטן

נחל עקרבים

מישור ימין

עין ירקעם

חניון אקליפטוסים

שער אורון

 נחל צין עליון

נחל צין תחתון

חולות משאבים

ציונה דקל

באר מילכה

חניון עזוז

חורשת שיבטה

בורות חצץ

חניון הרועה

חניון בור חווארים

נחל חווארים כביש ישן

חניון סרפנטינות

חניון משטחים לבנים

חוד עקב

חניון עין זיק

חניון עין שרב

חניון חרבת שרב

נחל חווה עליון

נחל מרזבה

הר ארדון

נחל צבירה

גב חולית

הר משא

מצד נקרות

חניון מואה

נחל גוונים

חניון הגבס

נקרות מערב

הר גיזרון

בורות לוץ

גב צניפים

שער פניפים

באר עדה

נחל יתרו

נחל ברך

שחרות

הר יהורם

נחל שלמה עליון

נחל שלמה תחתון/צפחות

חניוני לילה בחינם של קק"ל

חניון נופש גשר להבות

חניון לילה האלות יער הרי נפתלי – החניון נמצא ממערב למצודת כ"ח, בחניון תוכלו לקבל צל מעצי אלה האטלטנית שכאן. בחניון יש שולחנות פיקניק, ברז מים לשתיה ומתחם לינה. כדי להגיע תוכלו לרשום בוויז: חניון האלות.

חניון לילה לאה ויצחק רבין יער ברעם – החניון נמצא ביער ברעם. בחניון יש שולחנות פיקניק, צל מעצי היער וברז מים. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חניון לאה ויצחק רבין.

חניון לילה מצודת ביריה – מבין החניונים הגדולים בסביבה, נמצא ביער ביריה ליד צפת. יש כאן שולחנות פיקניק, שירותים, ברז מים. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: מצודת ביריה

חניוני לילה בפארק גורן – בפארק גורן יש מספר חניוני לילה: האלה, האלון, גליל החורש, קטלב והאורן. בכולם יש ברז מים בלבד. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: פארק גורן.

חניון לילה חנתון – באתר יש רק משטח לפריסת האוהלים. נמצא צפון מזרחית למושב חנתון בקרבת תל חרתון.

מחנה תנועות הנוער ביער חוף הכרמל יער עופר – חניון בנמצא בלב יער עופר ובו יש ברז לשתייה.

חניון לילה יער שוויץ – החניון נמצא לצד מצפור קרל לוץ ממנו יש נוף עוצר נשימה להרי הגולן והכנרת. יש כאן שולחנות פיקניק, ברז מים, איזור לינה ומעגלי מדורות. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז מצפור קרל לוץ.

חניון לילה הר דבורה – החניון הוא גם אתר הנצחה ובו תקבלו צל מהאורנים שכאן. יש כאן שולחנות פיקניק ואיזור למדורה.

מחנה הצופים בציפורי –  חניון שנמצא ליד מרכז שדה ויער ציפורי של קק"ל. בחניון יש רק משטחי לינה.

חניון הנוער יער בן שמן – בלב יער בן שמן המדהים ישנו חניון הנוער ובו יש שולחנות פיקניק, ברז מים ומשטחי לינה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חניון הנוער בן שמן.

חניון הנוער יער המגינים – החניון נמצא בתוך יער המגינים בקרבת הישוב כרמי יוסף ובו שולחנות פיקניק. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: מחנה הנוער יער המגינים.

חניון לילה משואה – החניון נמצא בתוך פארק בריטניה ובו יש מספר מסלולי יול לצד שולחנות פיקניק וברז מים לשתייה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: מצפה המשואה

חנין יער לילה יער חרובית – בצד הדרומי של יער חרובים ליד חניון יער בולגריה נמצא חניון יער לילה. יש כאן שולחנות פיקניק. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: תל צפית – אל תגיעו עד לתל עצמו תעצרו כאשר תראו את תחנת הכח צפית מימינכם ומצפה עם שלטי הסבר על התחנה, החניון יהיה משמאלכם.

חניון מח"ל – החניון נמצא בתוך פארק רבין על דרך בורמה. בחניון יש שולחנות פיקניק, ברז מים לשתייה, איזור מדורות. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חניון מח"ל.

חניון לילה נחל כסלון – בלב יער הקדושים נמצא חניון לילה נחל כסלון. כאן יש שולחנות פיקניק, ברז מים ומעגלי מדורות. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: מערת בני הברית.

חניון לילה בר גיורה – בתוך פארק בגין תמצאו את חניון לילה בר גיורה שנמצא ליד שער בר גיורה בכניסה לפארק. יש כאן שולחנות פיקניק, ברז מים, מתקני משחקים ואיזורי לינה. החניון מונגש. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חניון לילה בר גיורה.

חניון לילה עין קובי – בתוך פארק בגין נמצא חניון לילה עין קובי ובו יש שולחנות פיקניק וברז מים. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: עין קובי.

חניון לילה בני ציון – על דרך נוף  יער ירושלים נמצא חניון לילה בני ציון. בו יש שולחנות פיקניק וברז מים.

חניון לילה סעדים – בתוך יער עמינדב נמצא חניון סעדים סמוך לחורבת סעדים. יש כאן שולחנות פיקניק, מעגלי מדורה ברז מים. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חורבת סעדים.

חניון לילה חורבת חנות – בתוך פארק העצמאות ארה"ב לא רחוק ממושב מטע. יש כאן שולחנות פיקניק, ברז לשתייה ואיזורי לינה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חורבת חנות.

חניון לילה נס הרים – בפארק העצמאות ארה"ב יש לא מעט חניוני יום אחד מהם הוא חניון לילה נס הרים והוא המרכזי מבין כולם. יש כאן שולחנות פיקניק, ברז מים, מעגלי מדורה נמצא ליד מוקד המידע ממנו ניתן לצאת למגוון רחב של מסלולים באיזור. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חניון נס הרים.

חניון לילה הר איתן יער סטף – יש כאן שולחנות פיקניק וברז מים. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: הר איתן.

חניון לילה שורש – החניון נמצא לצד שמורת המסרק, לא רחוק ממנו ישנה נקודת תצפית מרהיבה על הרי ירושלים. יש כאן שולחנות פיקניק, ברז לשתייה ואיזורי לינה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חניון לילה שורש.

יער המלאכים – שחריה – חניון יום ובו יש ברז מים ואיזור פריסת אוהלים. יש לתאם לינה מול משרדי אזור נגב צפוני, בטלפון 08-6859114.

יער להב חניון האורנים – ניתן ללון בחניון בתיאום מול משרדי אזור נגב צפוני, בטלפון 08-6859114.

חניון לילה יער ניר משה – יער ניר משה הוא מבין הקטנים שיש באיזור צפון הנגב, בחניון יש שולחנות פיקניק, ברז מים, חניה לנכים, פחי אשפה. לינה בחניון דורש אישור של הקב"ט ואנשי הבטחון באתרי עוטף עזה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: יער ניר משה.

חניוני לילה פארק שרשרתנחל גרר: בפארק השרשרת ישנם 2 חניונים: חניון הרחוב וחניון הראשונים בשניהם יש שולחנות פיקניק, ברז לשתייה ושירותים. לינה בחניון דורש אישור של הקב"ט ואנשי הבטחון באתרי עוטף עזה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: פארק השרשרת.

חניון לילה יעקב הררי – יער המילואים נמצא על נחל הבשור באיזור קיבוץ מגן. בחניון יש שולחנות פיקניק וברז מים. לינה בחניון דורש אישור של הקב"ט ואנשי הבטחון באתרי עוטף עזה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חניון יעקב הררי.

חניון לילה סילברט – פארק אופקים הוא פארק קטן ובו יש את חניון לילה סילברט. בחניון יש שולחנות פיקניק, תאורה, ברז מים ושירותים. לינה בחניון דורש אישור של הקב"ט ואנשי הבטחון באתרי עוטף עזה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: פארק אופקים.

חניון ורמולן וחניון ברק רפאל – 2 חנונים צמודים זה לזה בצד הצפוני של יער בארי. יש כאן שולחנות פיקניק וברז מים. לינה בחניון דורש אישור של הקב"ט ואנשי הבטחון באתרי עוטף עזה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חניון יונתן ורמולן.

חניון הבאר – בתוך יער שוקדה נמצא חניון לילה הבאר כיוון שבו יש את באר אנטיליה. יש כאן שולחנות פיקניק, ברז מים ואמפי קטן. לינה בחניון דורש אישור של הקב"ט ואנשי הבטחון באתרי עוטף עזה. כדי להגיע לכאן תוכלו לרשום בוויז: חניון הבאר. 

חניוני לילה פרטיים בעלות

טיולי משפחות לפי איזורים

קיבוץ מרום גולן – תצפית מאגר בנטל וחוות הסוסים
טיולים בצפון
יער האילנות – גן בוטני יערני (ארבורטום) ומרכז מבקרים
טיולים במרכז
ירושלים
טיולים בירושלים
מצפה דור נחל צין מדרשת בן גוריון
טיולים בדרום
קיבוץ מרום גולן – תצפית מאגר בנטל וחוות הסוסים
טיולים בצפון
יער האילנות – גן בוטני יערני (ארבורטום) ומרכז מבקרים
טיולים במרכז
ירושלים
טיולים בירושלים
מצפה דור נחל צין מדרשת בן גוריון
טיולים בדרום

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

Booking.com

בואו לעקוב אחרינו
באינסטגרם!