סיורים מודרכים בדרום אדום 2022

הדרום הפורח: טיול בין מרבדי כלניות

הצטרפו לטיול בין מרבדי הכלניות. המדריכה היא תושבת האיזור שתדע לקחת אתכם למוקדי הפריחה המרכזיים וגם אלו שהם פחות מוכרים. במהלך הטיול תצאו למסלול הליכה בדרגת קושי קלה שאורכו בין שעה לשעה וחצי. בסוף הטיול נערוך פריסה קלה לטעימת גבינות צאן ממחלבה מקומית. לעוד מידע והרשמה לסיור לחצו כאן.

דרום עולה: סיור פריחה מרתק וביקור בחומת כרם שלום

בואו להכיר את החיים בעוטף עזה, לראות איך תושבי הישוב הקרוב ביותר לרצועת עזה מתמודדים עם אתגרים שונים ולשמוע סיפור מעורר השראה. במיוחד לפסטיבל דרום אדום נצפה בפריחה מרשימה ומרבדים ירוקים בכרם שלום. במהלך הסיור תבקרו בחומה המגנה על הקיבוץ, ותראו איך התושבים הפכו אותה מסמל לאיום לסמל לקיום. אורכו של הסיור כשעה וחצי ומתאים לכל הגילאים. לעוד מידע והרשמה לסיור לחצו כאן.

צבע בטבע: חווית יצירה בטבע לכבוד הפריחה הדרומית

אתם מוזמנים לחוויה שוברת שגרה שמתחילה עם טיול מודרך על ידי מורה דרך ומשם לסדנת ציור אינטואיטיבי המשלבת צבע, משחק והנאה. הטיול הוא בנחל גרר בין מרבדי הכלניות והמרחבים הפתוחים. אורך הסדנה כ 4 שעות המסלול המודרך הוא כשעה וחצי. לעוד מידע והרשמה לסדנה לחצו כאן.

אברהם, הדר, וכלניות בלב המדבר: טיול במדבר הפורח

מה הפירוש האמיתי למילה "מדבר", ומדוע התרבו כל כך פרחי הראווה האדומים? "שביל מתקני המים" יקח אותנו בין בארות ובתרונות אל אוצרות המים של המדבר ואל סיפוריו הכמוסים. אתם מוזמנים להצטרף לטיול שיקח אותנו בין המרחבים הירוקים, נטבול באדום המרהיב המכסה את הנגב ונענה על השאלה המסקרנת מכל – מה משך את אברהם להתיישב דווקא כאן? לעוד מידע והרשמה לסיור לחצו כאן.

בעקבות הטבע הדרומי: חוויה משפחתית בחוות חמדת שדות

חוות "חמדת שדות" ניטעה במעגלים כדי לבטא את הקשר הזה שאנו נוטים לפעמים לשכוח. אתם מוזמנים להגיע לסיור לכל המשפחה בו נכיר את צמחי המרפא השונים, במהלך הסיור תוכלו לחלוט לעצמכם תה צמחים, לפגוש בעלי החיים במשק החי, לאפות פיתות על הסאג', לנשנש משהו קל בקפיטריה ועוד. לעוד מידע והרשמה לסיור לחצו כאן.

משחק ניווט סלולרי 

פעילות מיוחדת שתהפוך אתכם לנווטים ליום אחד. משחק ניווט חדשני בין נקודות ציון מעניינות הבנוי משאלות חשיבה, חידות ומשימות. בבניית המשחק קיים דגש על חווית גיבוש, הנאה ואתגר לכל המשפחה. ערכת הניווט מגיעה אליכם ישירות לסמארטפון עם ממשק נוח לתפעול. קיימים מבחר אתרי ניווט בכל הארץ וביניהם גם איזור הנגב המערבי. לעוד מידע והרשמה למשחק לחצו כאן.

אדום פלאש: סדנת צילום בסמארטפון בפסטיבל הכלניות

בואו להנות מפעילות מהנה וחוויתית בפסטיבל הכלניות. הסדנה תתקיים ביער שוקדה ובה נתרשם יחד מפריחה מרהיבה של מרבדים אדומים של כלניות ונלמד לצלם בצורה מקצועית נופים, פריחה ועוד. תקבלו טיפים לצילום ותצאו עם תמונות מרהיבות. המדריך הוא צלם מקצועי עם וותק של למעלה מ 10 שנים. מתאים לכל גיל. לעוד מידע והרשמה לסיור לחצו כאן.

סדנת בטון וטבע: חוויית יצירה ופריחה מיוחדת לדרום הפורח

בואו ליצור מזכרת המשלבת את קסם הפריחה ומרבדי הכלניות בנגב המערבי עם כלי בטון ייחודים. הסדנה מתקיימת בקיבוץ כרם שלום קרוב למוקדי פריחת הכלניות. במהלך הסדנה נכיר דרכים למחזור חומרים, נצא לחצר לסיור קצר שבו נראה חומרים מהטבע ונשלב אותם ביצירה. הסדנה תתקיים בסטודיו פרטי בכרם שלום ואורכה כשעה וחצי מתאימה לכל הגילאים ומומלצת מעל גיל 7. לא דורשת ניסיון קודם. לעוד מידע והרשמה לסיור לחצו כאן.

הסיורים המוצגים כאן אינם מטעם האתר. המידע נאסף מאתרים אחרים במטרה לרכז את מגוון הסיורים ברשימה אחת לנוחיות הקוראים.

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שמורת הטבע בתרונות רוחמה – העץ הבודד, הכלניות ומגדל התצפית
פסטיבל דרום אדום 2022 - לחצו והתעדכנו באירועי הפסטיבל
מרחבי בריחה בטבע: לברוח מהשגרה עם כל המשפחה
מרחבי בריחה בטבע: לברוח מהשגרה עם כל המשפחה
שמורת הטבע בתרונות רוחמה – העץ הבודד ומגדל התצפית
טיולים מומלצים בדרום אדום 2022
מצפה דור נחל צין מדרשת בן גוריון
לטיולים בדרום
שמורת הטבע בתרונות רוחמה – העץ הבודד, הכלניות ומגדל התצפית
פסטיבל דרום אדום 2022 - לחצו והתעדכנו באירועי הפסטיבל
מרחבי בריחה בטבע: לברוח מהשגרה עם כל המשפחה
מרחבי בריחה בטבע: לברוח מהשגרה עם כל המשפחה
שמורת הטבע בתרונות רוחמה – העץ הבודד ומגדל התצפית
טיולים מומלצים בדרום אדום 2022
מצפה דור נחל צין מדרשת בן גוריון
טיולים בדרום
Booking.com