פעילויות מסיק זיתים 2020 לכל המשפחה

אז זהו, הקיץ עבר, החגים מאחורינו ועכשיו הסתיו הגיע. כל כך הרבה דברים קורים במהלך תקופת הסתיו שאחד מהם הוא מסיק הזיתים המפורסם. לצערנו השנה אין הרבה מקומות שמקיימים פעילויות של מסיק זיתים – ניסינו ליצור קשר טלפוני עם מספר מקומות בהם היינו בשנים הקודמות אך אף אחד לא עושה אירועים. אך לשמחתנו השומר החדש מקיים 2 בכפוף להוראות משרד הבריאות והתו הסגול. אנחנו ממליצות להירשם מראש ולא לפספס זאת חוויה נהדרת עם הילדים. המידע המעודכן כאן הוא מהאתר של השומר החדש.

חווית מסיק במשק "טנא ירוק" – מטע הזיתים ביישוב רותם:

בחווה של משפחת עמוסי גדלים זיתים אורגניים על גבי 120 דונמים של שטח חקלאי בין גבעות בראשית של בקעת הירדן. מזיתים אלה מופקים שמני זית אורגניים זוכי פרסים מקומיים ובינלאומיים. השנה יעברו העצים קטיף ידני של פרי לטובת כבישת הזיתים בצנצנות בעזרת משפחות ומתנדבים מכל רחבי הארץ. ארגון השומר החדש, בשיתוף ציבור המתנדבים הארצי, מזמין משפחות מכל רחבי הארץ לקחת חלק במסיק זיתים וליהנות מחיבור לאדמה ולערכים בפעילות ייחודית לתקופה זו.

הפעילות מתקיימת בין התאריכים: 22.10-19.11 בין השעות 14:0-18:00. במהלך הפעילות יש מסיק חוויתי לכל המשפחה, עבודה והכנת כבושים, פיתות על הטאבון וטעימות שמן זית. למידע מלא על המקום והפעילות ורכישת כרטיסים, לחץ כאן.

חווית מסיק זיתים ביער אליקים העתיק:

"יער אליקים-אום אל זינאת" – מטע עתיק של 18,000 עצי זית מזן נבחר, שנמצא למרגלות הכרמל ,משמש השנה מוקד ייחודי לעבודה חקלאית של ארגון השומר החדש בעבור משפחות ומתנדבים.
המטע היפהפה של קק"ל חולש על פני שטח פתוח רחב וסובל מוונדליזם, הזנחה וגניבות חקלאיות.
ארגון השומר החדש, בשיתוף ציבור המתנדבים הארצי, מזמין משפחות מכל רחבי הארץ לקחת חלק במיזם המרגש, למסוק זיתים וליהנות מחיבור לאדמה ולערכים בפעילות ייחודית לתקופה זו.

הפעילות מתקיימת בין התאריכים 22.10-30.10 בין השעות 12:00-16:0. בפעילות תוכלו להנות ממסיק חוויתי במטע עתיק, הכנת זיתים כבושים וכל זה ביחד עם "השומר החדש". למידע מלא על המקום והפעילות ורכישת כרטיסים, לחץ כאן.

איפה מטיילים בסתיו בישראל – פריחת החצב, ציפורים נודדות והשלכת!

הסתיו כבר פה מה שאומר שאם אתם תצאו לטייל תוכלו לפגוש את כל מה שהוא מביא איתו: את פריחת החצבים, פריחת הסתווינית, החבצלת, החלמונית, הציפורים הנודדות מעלינו ואת צבעי השלכת המטריפים! בשביל לעשות לכם את החיים קלים יותר, לקחנו את כל מה שמאפיין את הסתיו וסידרנו לכם המלצות מצפון לדרום. מה שאתם צריכים לעשות, זה רק לבחור לאן ללכת כל המשפחה לעוד חוויה בטבע! לכתבה המלאה ולהמלצות לחץ כאן. 

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

טיולי משפחות על פי איזור בארץ

שמורת הטבע נחל ראש פינה
לטיולים בצפון
יער האילנות – גן בוטני יערני (ארבורטום) ומרכז מבקרים
לטיולים במרכז
טיול מעגלי בסטף למשפחות
לטיולים בירושלים
מצפה דור נחל צין מדרשת בן גוריון
לטיולים בדרום

Booking.com