סיורי חג המולד 2021 בישראל

אורות מהבהבים, בובות סנטה קלאוס, איילים מוארים, עצי אשוח מנצנצים ועוד הם חלק בלתי נפרד מאווירת חג המולד. את מראות וקישוטי חג הכריסמס אנו מצפים לראות מדי שנה בחודש דצמבר בארצות שמעבר לים, אבל בשנים האחרונות משהו השתנה ולשמחתנו גם בישראל אנחנו יכולים לחוות את חווית חג המולד.

ערים רבות כבר הצטרפו לחגיגה ובכל אחת מהן תוכלו לראות את קישוטי החג ולחוות אווירת כריסמס בלי לטוס לחו"ל. תוכלו לעשות את זה בסיורים באופן עצמאי או להצטרף לסיורים עם מדריכים מוסמכים ולחוות את חג המולד כמו בחו"ל. *חשוב לציין שאין לנו שום קשר לסיורים. האתר רק מרכז את כל המידע במקום אחד*

סיורים בנצרת

סיור חג המולד נצרת אז ועכשיו עם אברהם טורס – בואו להכיר את העיר נצרת את השפע התרבויות, ההיסטוריה בעיר המקושטת לכבוד חד המול. הסיור מתאים מגיל שנתיים!   למידע מלא ורישום לחצו כאן.

סיור כריסמס בנצרת עם אברהם טורס – במהלך חודש דצמבר ייערכו סיורים בעיר המקושטת. זה הזמן המושלם לצאת לסיור מיוחד ברחובות העיר, לחוות ולהכיר את השפע התרבותי בעיר.  – גם עבור הסיור הזה תוכלו לקבל הנחה של 10%, במיוחד לגולשי האתר "בשביל המשפחה", בהזנת קוד קופון: SHVILלמידע מלא ורישום לחצו כאן.

סיור כריסמס חגיגי בנצרת – רוצים להרגיש קצת בחו"ל מבלי לצאת מהארץ? לבלות את הכריסמס בסמטאות נצרת זו חוויה בלתי רגילה! אתם מוזמנים להצטרף לסיור עם מורת דרך מוסמכת בנצרת העתיקה: נבקר בכנסיות, בכיכר המעיין, נסתובב ברחובות המוארים ועוד. למידע מלא ורישום לחצו כאן.

טועמים את חג המולד: סיור טעימות כריסמס חגיגית בנצרת – סיור המתאים למשפחות והילדים מגיל 4 – בואו לחוות את נצרת שלובשת חג, האווירה בה ייחודית ושונה, זו הזדמנות מדהימה לפגוש ולטעום אותה בצורה היפה, הכייפית והטעימה ביותר! משך הסיור הינו 3 שעות ומדובר על סיור רגלי שמתאים לכל המשפחה. למידע מלא ורישום לחצו כאן.

למי מכם שרוצה ללון בעיר נצרת בזמן החגיגות תוכלו ליהנות מ 10% הנחה לרשת אברהם הוסטלס בארץ ובנצרת, יש להיכנס לאתר הרשת ולהזין קוד קופון: SHVIL – למעבר לאתר לחצו כאן.

סיורים בחיפה

כריסמס חם בחיפה – מוזמנים לצאת לסיור המתאים לכל המשפחה עם מורת דרך מוסמכת. לכבוד חג המולד חיפה מתקשטת בשלל צבעים ואלמנטים יפים שנותנים לנו קצת חווית חג המולד מקומית עם ניחוח ארופאי. במהלך הסיור נבקר במספק נקודות עניין שאסור לפספס. למידע מלא ורישום לחצו כאן.

סיור חגיגי באווירה מיוחדת – סיור המתאים לכל המשפחה החל מגיל 4 – במהלך הסיור נכיר את סנטה קלאוס, נצעד בין בתי המושבה הגרמנית ונרגיש כמתהלכים בארץ אחרת. הסיור יוצא עם מורה דרך מוסמך ומשך הסיור הוא בין שעתיים לשלוש. למידע מלא ורישום לחצו כאן.

טמפלרים, בריטים וכריסמס במרכז הכרמל – מוזמנים להצטרף לסיור בו נכיר את אשת החברה הגבוהה הבריטית שבזכותה יש כיום תחבורה ציבורית בשבת בעירנו חיפה. בין לבין נטעם מטעמי חג מולד מתוקים ונציץ אל מנזר מיסתורי. למידע מלא ורישום לחצו כאן.

כריסמס חם בחיפה – סיור בן הרחובות והכנסיות שהתקשטו לחג – לכבוד חג המולד חיפה מוארת בשלל צבעי החג, במהלך הסיור נעבור במושבה הגרמנית, נלך דרך ה כנסיות השונות ששייכות לזרמים שונים בנצרות, נלמד על עץ האשוח והקשר שלו לחג. למידע מלא ורישום לחצו כאן.

כריסמס קולינרי חגיגי בוואדי ניסנאס חיפה – בואו להכיר את חיפה מהצד הקולינארי שלה ביחד עם חגיגות החג של החגים וכריסמס 2021. סיור המתאים לכל המשפחה החל מגיל 5. למידע מלא ורישום לחצו כאן.

סיור כריסמס איכותי בין ואדי ניסנאס למושבה – סיור המתאים לכל המשפחה החל מגיל 7, כריסמס בוטיק בדייניג רום נפכש בכיכר אמיל חביב ובהליכה קצרה נגיע אל הגיינינג רום של משה בוואדי נינאס. בדרך נטעם מטעמים שהוכנו בשבילו, כנאפה, עוגת חג המולד עם טוויסט מקומי טוסט של אבו שאקרה ועוד. למידע מלא ורישום לחצו כאן.

סיורים בגליל המערבי

כריסמס טיים – סיור חגיגי לכל המשפחה בראמה – בואו לסיור שמתאים מגיל 3 ולכל המשפחה בכפר ראמה. מסך הסיור 3-4 שעות ובו נבקר בשתי כנסיות, נעבור בסימטאות הכפר הציורי ראמה, נראה את אורות החג ועוד. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

סיור חנוכה וכריסמס ייחודי במינו בפקיעין – סיור המתאים מגיל 4 ולכל המשפחה – נפתח בהדלקת נרות חנוכה בבית כנסת עתיק ונסיים באירוח ביתי באחד הבתים המקושטים של פסוטה ותוך כדי לסייר ברחובותיה המקושטים של פסוטה ונבקר בכנסיית הכפר, בה נמצא עץ הכריסטמס הגבוה בגליל. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

טיול כריסמס בכפרי הגליל עם המדריך גיל ברנר – ניסע לכפר עילבון, כפר מעליא ולכפר פסוטה – נחווה את אורות החג בין רחובות הכפרים המקושטים, נבקר בכנסיות עם סיפור מרתק. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

סיורים בתל אביב יפו

ערב כריסמס עם אברהם טורס – הצטרפו אלינו למסע בהיסטוריה של העיר הנמל העתיקה ביותר בעולם, יפו העתיקה. דווקא בתקופת חג המולד בו העיניים מופנות לבית לחם, לנצרת, כדאי לזכור שכאן ביפו חלה נקודת מפנה בהיסטוריה. כת קטנה בוחרת לעזוב את הדת היהודית ומקימה דת שתהפוך לדת השולטת בעולם, הנצרות. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

"עיד אלמילאד" ביפו סיור ואירוח בחג המולד – נכנס לאווירת כריסמס בסיור מפנק הכולל מיניבוס, יין, קפה ונשנושי חג מסורתיים. נבקש בכנסיה יפיפיה ונפגוש בה נגנית עוגב מחוננת, נתארח בבתים של נוצרים אותנטיים ומקושטים ועוד. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

לידתה של דת – סיור כריסמס ביפו עם חברת הללויה טורס – סיורינו יוביל אותנו ברחובותיה הקסומים של יפו אשר לובשת חג בימים אלו אל נדבכי הדת הנוצרית, תחילתה ועד לימינו אנו. במסלולינו נעבור במקומות מהקדושים והחשובים ביפו ובעיקר בין תושביה הערביים-נוצריים. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

עם סנטה קלאוס ברחובות יפו – סיור מתאים לכל המשפחה החל מגיל שנתיים. מדי שנה מתקשטת העיר יפו לכבוד הכריסמס, ומספקת הזדמנות של פעם בשנה לחוות את התקופה המופלאה הזו במלוא תפארתה. אתם מוזמנים לסיור כנסיות קסום ומסתורי בחווית החג, הכירות עם סמלים וחגים ופיענוח הניסים והחזיונות שהתרחשו ביפו. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

חגיגת סוף שנה במוזיאון אילנה גור – שירי חורף כריסמס וחג מולד – רוצים להנות ממופע ג'אז בתוך מוזיאון אמנות באווירה מיוחדת וקסומה? זה המקום בשבילכם! רגע לפני השנה החדשה מוזיאון אילנה גור ביפו העתיקה מאחר הפקה מוזיקאלית מיוחדת בתכנית עיבודים לשירי כריסמס וחג האווירת סווינג צוהלת. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

יפו בחג המולד: סיור לילה מרתק – הידעתם שמיפו יצאה בשורת הנצרות לכל רחבי העולם? היה זה פטרוס הקדוש אחד משנים אשר השליחים של ישו. במהלך הסיור נתרשם מאווירת הקדושה שבה מתעטפת יפו בחג המולד. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

יפו בחג המולד: סיור משפחות חגיגי – סיור משפחתי המתאים מגיל 7, בואו אתם עם הילדים לחוות את יפו בגרסה החגיגית שלה לקראת חג המולד. ביחד עם עמרי מזריך טיולים ותיק המתמחה בתל אביב תוכלו להכיר את יפו וצבעי החג. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

למי מכם שרוצה ללון בעיר תל אביב – יפו בזמן החגיגות תוכלו ליהנות מ 10% הנחה לרשת אברהם הוסטלס בארץ, יש להיכנס לאתר הרשת ולהזין קוד קופון: SHVIL – למעבר לאתר לחצו כאן.

סיורים בירושלים

סיור חג המולד ברובע הנוצרי עם אברהם טורס – סיור מיוחד שיכיר לכם את הצד הנוצרי של ירושלים, נלמד על מגוון הזרמים בדת הנצרות ועל ההבדלים ביניהם, נבקר בכנסית הקבר – המקום הקדוש ביותר בעולם עבור הנוצרים.   למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

סיור בין אור לאור חג המולד בירושלים – סיור עם שלי אשכולי מורת דרך מוסמכת, במהלך הסיור תתהלכו בין סמטאות הרובע הנוצרי, תיהנו מהרחובות המתקשטים בערב חג המולד, מהאורות המרהיבים והסיפורים המרתקים שמאחוריהם. תגלו מהו מקור השם "כריסמס"? מה ההבדל בין כנסיות השונות? מדוע מקשטים דווקא בעצי אשוח, ומהיכן קיבל סנטה קלאוס את צבעיו? ועוד! למידע מלא ורישום לחצו כאן.

כריסמס בירושלים חוויה מרתקת ומהנה – מוזמנים להצטרף ללסיור עם מורת דרך ירושלמית, סיור קסום בסמטאותיה החינניות של ירושלים העתיקה: נגיע אל מבנה מרשים בבעלות הוותיקן, הרובע הנוצרי, נטעם מטעמי החג ועוד. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

סיור עצי אשוח ואווירת הכריסמס בירושלים – מתגעגעים לאווירת הכריסמס באירופה? רוצים לראות את תפאורת חג המולש? בואו לסיור קליל באווירת כריסמס ברובע הנוצרי עם ד"ר דויד גורביץ. במהלך הסיור נבקר באתרים השונים ברובע ונכיר את ההכנות לחג, נראה עצי אשוח נוצצים, נטעם מעוגות הכריסמס המסורתיות ואולי אפילו נפגוש את סנטה! מתאים מגיל 10 למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

חגיגה של אורות וצבעים – חג המולד בירושלים לכל המשפחה – סיור המתאים מגיל 5 שעובר בין הסמטאות ברובע הנוצרי, נראה את אווירת חג המולד, נגלה היכן סנטה קלאוס הירושלמי גר ועוד. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

חג המולד בירושלים – סיור כריסמס מעמיק עם אודי אביטל, מורה דרך ירושלמי המתמחה בנצרות. בדרכנו נראה עץ כריסטמס ענקי, רחובות מקושטים באור, סנטה קלאוס בכל פינה ואפילו נבקר אצלו בבית! למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

למי מכם שרוצה ללון בעיר ירושלים בזמן החגיגות תוכלו להנות מ 10% הנחה לרשת אברהם הוסטלס בארץ וירושלים, יש להיכנס לאתר הרשת ולהזין קוד קופון: shvilלמעבר לאתר לחצו כאן.

Booking.com

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
כריסמס 2020 בירכא חג המולד 2020 בישראל
כריסמס 2021 בישראל - כל האירועים הכי שווים
כריסמס בגליל המערבי במעיליא
כריסמס 2021 בגליל המערבי - בואו לחגוג את חג האורות
חג המולד חיפה כריסמס בחיפה 2020
כריסמס 2021 בירושלים – חג מולד כמו בחו''ל
חג המולד חיפה כריסמס בחיפה
חג המולד כריסמס בחיפה 2020 - כל אירועי​ החג של החגים
נצרת כריסמס
כריסמס בנצרת - חג המולד כמו בחו''ל
כריסמס 2020 בירכא חג המולד 2020 בישראל
כריסמס ביפו ובמרכז
כריסמס חג המולד בנצרת ביג פאשן
סיורי חג המולד 2021 בישראל
כריסמס 2020 בירכא חג המולד 2020 בישראל
כריסמס 2021 בישראל - כל האירועים הכי שווים
כריסמס בגליל המערבי במעיליא
כריסמס 2021 בגליל המערבי - בואו לחגוג את חג האורות
חג המולד חיפה כריסמס בחיפה 2020
כריסמס 2021 בירושלים – חג מולד כמו בחו''ל
חג המולד חיפה כריסמס בחיפה
חג המולד כריסמס בחיפה 2020 - כל אירועי​ החג של החגים
נצרת כריסמס
כריסמס בנצרת - חג המולד כמו בחו''ל
כריסמס 2020 בירכא חג המולד 2020 בישראל
כריסמס ביפו ובמרכז
כריסמס חג המולד בנצרת ביג פאשן
סיורי חג המולד 2021 בישראל

Booking.com