נגב Zoo – נגב זו - הגן הזאולוגי של באר שבע

גן החיות נגב Zoo הוא גן החיות הגדול ביותר בנגב והוא משתרע על פני 50 דונם בצד המערבי של באר שבע. בגן החיות תוכלו למצוא מעל 100 מינים שונים של עופות, זוחלים ויונקים. חלק מהחיות שנמצאות כאן בגן החיות הגיעו הנה לצורך טיפול ושיקום.

גן החיות הוא מוסד חינוי וערבי וכל ההכנסות מיועדות לטיפול בבעלי החיים ותחזוקה הגן. גן החיות התחיל כפינת חי קטנה שהקימה המורה מניה אוריאלי בשנת 1954 בבית הספר שורשים שבבאר שבע. עם השנים פינת החי גדלה והפכה להיות גן החיות נגב ZOO. לפני הביקור שלכם בגן החיות מומלץ לבקר באתר האינטרנט הרישמי על מנת להתעדכן באירועים ופעילויות קרובות – לאתר הרישמי לחץ כאן.

רוצים להמשיך לטייל באזור? 

גן לאומי תל שבע – גן לאומי תל שבע מתנשא לגובה 307 מטר מעל פני הים, סמוך למפגש נחלים של באר שבע ונחל חברון. תל שבע הוא תל מקראי מבין החשובים שיש. למידע מלא על המקום ודרכי הגעה לחץ כאן.
 
מתחם הקטר 70414 – העיר העתיקה באר שבע – בלב העיר העתיקה של באר שבע הוקם מתחם הקטר 70414 מה שהיה בשנת 1915 תחנת הרכבת הטורקית מדובר למעשה על אתר מורשת ישראל. למידע מלא על המקום לחץ כאן.
 
מרכז מבקרים באר אברהם – בעיר העתיקה של באר שבע ישנו מרכז מורשת שמספר את סיפורו של אברהם אבינו ובאר המים המפורסמת – בואו לבקר במרכז מבקרים באר אברהם. למידע מלא על המקום לחץ כאן.
 
פארק הילדים בבאר שבע – פארק הילדים בבאר שבע נמצא בצפון העיר, בלב שכונת מגורים ובצמוד למוזיאון הילדים "הלונדע" שהוא אטרקציה בפני עצמה ונכתוב עליה בסיום. למידע מלא על המקום לחץ כאן.
 
דרך הנוף בנחל הבשור – גשר החבלים והצינורות – אם אתם מחפשים טיול קליל העובר בין נופים מרהיבים של נחל הבשור הזורם לצד נוף מדברי הסובב אותו הגעתם למקום הנכון. למידע מלא על המקום לחץ כאן.
 
גן לאומי ממשית – גן לאומי ממשית נמצא באזור הנגב, מספר קילומטרים מדימונה, על הכביש הראשי לאילת.הגן מציג שרידי עיר נבטית קדומה. למידע מלא על המקום לחץ כאן.
 
שמורת הטבע פורה וסובב מאגר פורה – שמורת הטבע פורה ממוקמת באיזור שפלת יהודה ואפשר לזכות לטייל בה בכל עונה אך העונה היפה ביותר היא בזמן פריחת הכלניות בתקופת דרום אדום. למידע מלא על המקום לחץ כאן.

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

Booking.com