טיולי עששיות קיץ 2022

טיול עששיות לאור ירח הוא חוויה קסומה ומיוחדת שיכולה להתאים לכל המשפחה. טיול לאור עששיות בטבע מאפשר לנו לחוות אותו בחושך, מה שמספק לנו הצצה לחיי הלילה הסודיים של הטבע. אתם תופתעו לגלולת כמה אתרי הטיול השונים נראים אחרת לגמרי בחשיכה. לפעילויות נוספות בשעות הנעימות לחצו כאן. לרשימה מסודרת של כל טיולי העששיות בקיץ 2022 תוכלו לקרוא כאן למטה:

טיולי עששיות באיזור צפון

טיול עששיות ביער אודם

ביער אודם תצאו לטיול עששיות חווייתי במהלכו תגלו את הג'ובה הגדולה – תופעת טבע מיוחדת. תשמעו גם הסבר על המקום וסיפורים על היער, על החיות שגרות בו ועל הכוכבים. כולל הפסקת תה קצרה. למידע נוסף על הטיולים תוכלו למצוא באתר הרישמי לחצו כאן.

סיור עששיות סיפור תל פאחר

בואו לשמוע את סיפור הגבורה של קרב על תל פאחר. אטרקציות לזוגות, אטרקציות לילדים, אטרקציות למשפחות, פתוח בשבת, קבוצות וימי כיף. סיור מרגש המשלב מורשת, ערכיות ואנקדוטות מרתקות בהיסטוריה בארצישראלית. הפעילות בנויה מ-3 תחנות. למידע נוסף על הסיורים תוכלו למצוא באתר הרישמי לחצו כאן.

פסטיבל כוכבים עששיות וקשתות

ליל כוכבים בעין קשתות. פסטיבל ארוך ומיוחד של סיורי עששיות, תצפיות והרצאות תחת שמי הלילה. נפגוש את סיפורי הכוכבים ונתצפת בעזרת טלסקופיים ענקיים על שבתאי, צדק והירח, כוכבים כפולים, צבירים וגלקסיות מרוחקות. כרטיסים מוזלים במכירה מוקדמת עד 8.8.22 בלבד או עד גמר המלאי. מתקיים בתאריכים 15 באוג׳, 19:30 – 16 באוג׳, 23:000. למידע מלא לחצו כאן.

סיור לילי בעקבות פריחת הפיטאיה לאור עששיות

חוות הפיטאיה – משק גור, חווה חקלאית טרופית ייחודית ברמת הגולן הממוקמת בסמוך למצפה אופיר. החווה מומחית בגידול צמח מרהיב ממשפחת הקקטוסים, לו פריחה מרהיבה פרי קסום וססגוני. זהו צמח הפיטאיה המרתק. החווה מזמינה אתכם לצאת איתנו לסיור עששיות לילי מודרך ומרתק בעקבות הפריחה הייחודית של צמח הפיטאיה, כאשר מינו המוכר ביותר של צמח זה נקרא גם "פרי הדרקון". השם מגיע בעיקר בשל צורת קליפתו וצבעו. למידע נוסף ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

טיול עששיות בפארק הירדן

נצא לטיול עששיות, נשמע הסברים מרתקים, נלמד על הטבע ועל חיות הלילה, נערוך תצפית כוכבים ונגלה כיצד לזהות את כוכב הצפון. בפארק הירדן, כשיורד החושך, נדלקות העששיות ומתחיל מסע למסתורי הלילה. טיול עששיות של כ 1 ק"מ, הנמשך כשעה ורבע ובו נאזין לרחשי הלילה, נפעיל את כל חמשת החושים, ננסה למצוא עקבות בעלי חיים, נתמקד בפריחה המדהימה של צמחי הרדוף לאורך המסלול, ונקבל הסברים על כל מה שנראה ונחווה בדרך. רבע שעה מתוך המסלול, הליכה בתוך מים בגובה 15 ס"מ בסבך קנים. הטיול מתאים לכל גיל ולכל המשפחה. למידע נוסף ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

סיור עששיות ברכבת העמק אלרואי

רוצים לצאת לסיור מגניב בלילה לאור עששיות? לשמוע סיפורים מרתקים? מוזמנים להצטרף לסיור של רן! בלילה הכל נראה אחרת וגם מרגיש אחרת. נהנה מהכוכבים ונשמע סיפורים על רכבת הסטורית ומיוחדת, על תחרות שכללה שייט של בני נוער על הקישון ועל האנשים המיוחדים שגרו לאורך נחל הקישון.
נטייל לאור העששיות ונגלה שככל שחשוך יותר האור נהיה משמעותי יותר. למידע מלא ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

סיורי עששיות באתר התיירות ראש הנקרה

אתר התיירות ראש הנקרה מוציא הקיץ סיורי עששיות עם חווית נסיעה לילית ברכבל ישירות אל הנקרות. הסיור הוא סיור מודרך עם הסברים על המקום כולל מייצג האור קולי. חוויה אדירה שמתאימה לכל הגילאים בשעות הנעימות של הקיץ. למידע מלא ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

סיורי עששיות לילי על גדות הירדן – נהריים בגשר

באור האחרון של היום לקראת שקיעה אתם מוזמנים להגיע עם כל המשפחה ולצאת לסיור עששיות באתר מאתרי המורשת המרתקים שיש – נהריים בגשר. עם רדת החשיכה במהלך הטיול חוצים את גדר הגבול ולצד אור העששיות. במהלך הסיור תשמעו את סיפור העמק ועל חזונו פורץ הדרך של פנחס רוטנברג במיצג אורקולי מרהיב. מספר המקומות מוגבל והסיורים מתקיים בתאריכים: 28.7 4.8 11.8 24.8. למידע נוסף על טיול העששיות לרכישת כרטיסים לחצו כאן.

סיור עששיות רכבת העמק

סיור עששיות רכבת העמק אורך כשעה וחצי ונמצא ליד קרית טבעון. אנו נצא לטייל לאור העששיות לאורך תוואי הקישון ורכבת העמק. בדרך נשמע סיפורים על הקישון ועל האנשים שחיו כאן. נוכל לשכשך את הרגליים במעיין נחמד וכמובן, נבקר בתחנה הסטורית של רכבת העמק. הסיור מיועד לילדים החל מגיל שלוש. הסיור הוא מעגלי. הדרך מישורית ונוחה להליכה, חצי מהדרך היא סלולה וכחצי על דרך עפר. לכן, לא מומלץ להגיע עם עגלות. למידע נוסף ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

טיולי עששיות וסיורי ערב עם "בשבילנו" – מרכז סיור ולימוד

הקיץ כבר כאן ואתם מוזמנים להצטרף לסיורי ערב, טיולי עששיות, טיולי מים מרעננים מקיסריה דרך זכרון יעקב, הכרמל וחופו. כולל ערב אסטרונומיה מרתק.  הסיורים והטיולים בעלות וברישום מראש. למידע נוסף על הטיולים כולל רישום לחצו כאן.

טיולי עששיות באיזור מרכז

סיור עששיות בחוף דור

מתחשק לכם לטייל בחוף היפה בארץ? להסתובב עם עששיות מדליקות ולשמוע סיפורים מעניינים? הצטרפו לטיול שקיעה בחוף דור!  אתם מוזמנים לאחד החופים היפים ביותר בארץ – חוף דור! במהלך הפעילות תהנו מהשקיעה, תטפסו על תל דור, תשמעו סיפורי ים, תגלו קונכיות וצדפים שונים ותדליקו את העששית שתאיר לכם את החושך בדרך חזרה. מדובר בהליכה של סה"כ 2 ק"מ. מותאם לגילאים 4-99. תסיימו את הטיול לאחר כשעה וחצי בחשיכה. למידע מלא ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

טיולי עששיות על קו החוף הצפוני עם עמותת כרמלים

עמותת התיירות כרמלים מוציאה טיולי עששיות מודרכים בחוף דור, בקיסריה ועין עוד בשעות הנעימות יותר של היום לאורך זמן השקיעה. יש מגוון תאריכים לבחירה, וחלק מהסיורים כוללים פעילות נוספת כמו הדגמת ניפוח זכוכית. הסיורים עם בהרשמה מראש ובעלות. לרשימת הטיולים המלאה ורכישת כרטיסים לחצו כאן. 

סיורי שקיעה בפארק אריאל שרון

אתם מוזמנים להגיע עם כל המשפחה ולהנות מהשעות הנעימות של היום בפארק אריאל שרון. סיור ייחודי לכל המשפחה במתחם ההר בליווי עששיות. זאת ההזדמנות שלכם לחוות את הטבע בשעות הערב, להנות מהשקיעה המרהיבה ולהכיר את סיפורו הייחודי של שיקום ההר. למידע מלא על כל האירועים ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

לעת ערב: סיור עששיות בגבעות בנס ציונה

מה עשו כאן פרשים ניו-זילנדים לפני 100 שנים? איך מתרבים עצי הפיקוס? האם שיח השרביטן הוא התרופה לסרטן? איך מכינים חבלים בטבע? נכיר את מארג החי והצומח הייחודי בגבעות הכורכר. נריח ונטעם פרחים ותבלינים, נשמע סיפורי בדים ונפלאות על התיישבות ראשונים, על מלחמות, בגידות רציחות ורוחות מסתוריות ואפילו נזהה עקבות בעלי חיים. הסיור מתקיים לפנות ערב ולאור עששיות.  למידע מלא ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

טיולי עששיות באיזור ירושלים

סודות ועששיות סיור בחומות ירושלים

רוצם לגלות את העיר העתיקה בירושלים והמקומות הקדושים מזווית אחרת? מתחשק לכם להשתתף בסיור לילי קסום ומואר באור עששיות? הצטרפו לסיור המרתק של אודי בירושלים. אתם מוזמנים לסיור במהלכו נטייל על חומת העיר העתיקה בירושלים משער יפו ועד לכותל המערבי ונמשיך דרך אתרי הרובע היהודי, כולל סיור על גגות בעיר העתיקה. במהלך הסיור תגלו מי בנה את חומת ירושלים, מי קבור בשער יפו, מהו הקישלה וארמונו של איזה מלך קבור מתחת לבית המעצר. למידע מלא ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

טיולי עששיות באיזור דרום

טיולי עששיות וסיורי לילה בפארק תמנע

אתם מוזמנים להגיע עם כל המשפחה לסיורים מודרכים בפארק תמנע. במהלך הסיורים תשמעו את הסיפור הארכיאולוגי המרתק של התפתחות הפקת הנחושת והסיפור הגאולוגי המדהים שיצר את כל מה שהעיניים שלנו רואות. אתם מוזמנים לבחור בין טיולי זריחה, סיורי כוכבים, סיורי שקיעה במדבר, סיורי עששיות ועוד. למידע מלא על כל הסיורים ורישום מראש לחצו כאן.

סודות שבטה: סיור מסתורין, עששיות וכוכבים לכל המשפחה

אהלן! שמי איריס ברזאני, אני חוקרת, שחקנית ומורת דרך. לפני מספר שנים יצרתי סיור שמצליח לגעת ולרגש מבוגרים, צעירים, בני נוער וילדים. כבר הבנתם ש'סודות שבטה' אינו סיור רגיל. זהו סיור חווייתי גדוש הומור, תיאטרליות ורלוונטיות לחיים שלנו היום. בסיור 'סודות שבטה' כולכם הופכים לחלק בלתי נפרד מהחוויה. עם עששית איכותית המאירה נסתרות נציץ לבורות מים, נכנס לבתים, נגלה ציורי קיר בכנסיות נטושות ולא נאמין כמה עושר היה בנגב. 'סודות שבטה' כוללים תצפית כוכבים מרתקת. יחד נזהה גרמי שמיים, נצביע על כוכבים וקבוצות כוכבים (בסמן לייזר) נדבר על הירח, ניגע באסטרונומיה, מיתולוגיה ופרספקטיבה בחיינו. למידע נוסף ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

טיולי ערב נוספים מרוכזים

קיץ של כוכבים 2022

מגוון רחב של אירועים והדרכות שמתקיימות מדי יום באיזורים שונים בארץ בנושא אסטרונומיה. בואו להכיר את השמיים מעלינו, הכוכבים, לראות אותם בעזרת טלסקופים גדולים ומשוכללים ולהנות מתצפיות כוכבים. כאן תוכלו למצוא רשימה לפי איזור בארץ של הפעילויות בשעות הכי נעימות של היום בנושא קיץ של כוכבים 2022 – לחצו כאן.

כוכבים ביער – פסטיבל של פעם ב 120 שנה

קרן קימת לישראל חוגגת 120 שנה ומזמינה את הציבור לפסטיבל של הופעות ופעילויות אומנותיות מרהיבות, קבלת שבת מוזיקלית, ושלל אירועי אוהבים לכבוד ט"ו באב. פעילות לאור ליל ירח מלא, טיולי עששיות, הופעות, סיורי מוסיקה וצליל ועוד שלל אירועים והכל בחינם. למידע מפורט על האירועים כולל תאריכים ומיקומים לחצו כאן.

טיולים לאור עששיות עם קק"ל

מגוון של טיולים ברחבי הארץ עם קק"ל בשעות הנעימות של היום. טיולי לאור עששיות ביער בן שמן, יער אחיהוד ובחורשת מצפה רמון למשפחות עם ילדים מעל גיל 5. כל הטיולים האלו מצטרפים לשלל טיולים, פעילויות וסיורים שקק"ל מוציאה בחודשי הקיץ בתשלום סמלי ומתאים למשפחות. למידע מלא על כל האירועים ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

הרחבת שעות הפעילות בגנים הלאומים ושמורות הטבע לשעות הנעימות

גם השנה רשות הטבע והגנים החליטה להרחיב את שעות הפעילות של חלק מהגנים הלאומים ושמורות הטבע עם מגוון רחב של סיורים ופעילויות שמתאימות לכל המשפחה. השנה יוצאים לטייל באתרי רשות הטבע והגנים בשעות הנעימות יותר בכל רחבי הארץ מצפון לדרום. לרשימת הגנים הלאומים ושמורות הטבע לחצו כאן.

פעילויות ערב למשפחות עם החברה להגנת הטבע

הקיץ כבר כאן והחברה להגנת הטבע מציעה מגוון רחב של פעילויות ערב למשפחות בשעות הנעימות של היום: טיולים לאור ירח, טיולי זריחה למשפחות, טיול ערב בדיונות חול ענקיות, סיורי עששיות, תצפיות כוכבים והדרכות אסטרונומיה. בנוסף לפעילויות אלו ניתן לצאת עם החברה להגנת הטבע לחופשות משפחתיות במחירים מוזלים. למידע מלא על כל האירועים ורכישת כרטיסים לחצו כאן.

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
עין פיק מצפה שלום דרום רמת הגולן
מעיינות ברמת הגולן
המעיין הכורדי בקרית שמונה עין הזהב
מעיינות בגליל העליון ואצבע הגליל
עין אחוזה חיפה
מעיינות בחיפה והסביבה
פארק המעיינות המסלול נחל הקיבוצים עין חומה עין מגדל
מעיינות בגלבוע ועמק המעיינות
עין צור רמת הנדיב
מעיינות במרכז
עין לבן
מעיינות בירושלים
עין פיק מצפה שלום דרום רמת הגולן
מעיינות ברמת הגולן
המעיין הכורדי בקרית שמונה עין הזהב
מעיינות בגליל העליון ואצבע הגליל
עין אחוזה חיפה
מעיינות בחיפה והסביבה
פארק המעיינות המסלול נחל הקיבוצים עין חומה עין מגדל
מעיינות בגלבוע ועמק המעיינות
עין צור רמת הנדיב
מעיינות במרכז
עין לבן
מעיינות בירושלים

Booking.com