טיולי עששיות בחנוכה – הרפתקה לילית בחג האור

טיול עששיות לאור ירח הוא חוויה קסומה ומיוחדת שיכולה להתאים לכל המשפחה. טיול לאור עששיות בטבע מאפשר לנו לחוות אותו בחושך, מה שמספק לנו הצצה לחיי הלילה הסודיים של הטבע. אתם תופתעו לגלולת כמה אתרי הטיול השונים נראים אחרת לגמרי בחשיכה. אין זמן טוב יותר לטיול מואר עם הילדים מאשר חג החנוכה שהוא הרי חג האור. יתרון נוס הוא שבתקופת החג מחשיך מוקדם תודות לשעון החורף, כך שרוב הטיולים יוצאים בשעה סבירה שמאפשרת לטייל גם עם הקטנטנים. 

אז כבר הבנו שהתקופה הזו היא מצוינת לטיול עששיות וזו הסיבה שבחג החנוכה תוכלו למצוא מגוון רב של טיולי עששיות בכל רחבי הארץ. אז בדקנו וחיפשנו והנה לכם רשימה מסודרת של כל טיולי העששיות שמצאנו לחג הקרוב. שימו לב – בשל נגיף הקורונה, ברוב המקומות יש צורך ברישום מראש ומספר המקומות מוגבל. הרשימה מסודרת לפי סיורים מצפון לדרום. לא תאמינו כמה יש! רק טיפ קטן שלנו לפני שאתם ממשיכים: התלבשו חם!

טיול עששיות ביער אודםביער אודם תצאו לטיול עששיות חווייתי במהלכו תגלו את הג'ובה הגדולה – תופעת טבע מיוחדת. תשמעו גם הסבר על המקום וסיפורים על היער, על החיות שגרות בו ועל הכוכבים. כולל הפסקת תה קצרה. לפרטים ולתאום יש לפנות באתר הרשמי – לאתר הרשמי לחץ כאן.

סיור עששיות סיפור תל פאחר – אטרקציה סיור עששיות – סיפור תל פאחר – בגליל עליון בתל פאחר. אטרקציות לזוגות, אטרקציות לילדים, אטרקציות למשפחות, פתוח בשבת, קבוצות וימי כיף. סיור מרגש המשלב מורשת, ערכיות ואנקדוטות מרתקות בהיסטוריה בארצישראלית. הפעילות בנויה מ-3 תחנות. למידע מלא והרשמה לחץ כאן. 

חג האור בנהריים בגשר חנוכה 2021  – חנוכה על גדות הירדן, בואו לחגוג אצלנו את חג החנוכה בפעילויות מיוחדות לכל המשפחה. לכל אורך חג החנוכה מה 29.11 ועד 06.12 אנחנו מזמינים אתכם לבוא לחווית נהריים בשר. בואו לשמוע את סיפור ההיסטוריה של המקום בשילוב עם הטבע היפה ביותר. סיורים במהלך היום, עם רדת החשכה נצא לסיורי עששיות ואפילו נכיר את הגיבורה אסתר ארדיטי. למידע מלא והרשמה לחצו כאן.

טיולי עששיות בפארק הירדן – כשיורד החושך, נדלקות העששיות ומתחיל מסע למסתורי הלילה. לטבע בלילה יש מקצב משלו.. שהולכים חרישית, עם עששיות, שומעים היטב את "קונצרט הלילה" של הטבע! צרצר וצפרדע, הרוח המנשבת בקנים, אוח שקורא לבת זוגו, זיקית שנושפת את לשונה וזרימת המים החרישית. ואם מקשיבים היטב, שומעים גם את שירת הכוכבים…למידע מלא והרשמה לחץ כאן. 

סיור עששיות בראש הנקרה חנוכה של אוראתר התיירות ראש הנקרה יקיים סיורים ליליים בחנוכה – סיורי עששיות בתוך הנקרות. הטיול כולל נסיעה לילית ברכבל המואר, סיור מודרך בנקרות ועוד. פרטים נוספים באתר ראש הנקרה – לאתר הרשמי לחץ כאן.

מבצר יחיעם בגליל המערבידמיינו לעצמכם מפגש של אביר מכובד, בדואי מחוספס וחייל צעיר עם ברק בעיניים. ביחיעם זה אפשרי, פרידריך הצלבני וד'אהר אל-עומר הבדווי האגדי נפגשים ביחד עם גיבורי שיירת יחיעם. אתם מוזמנים לסיור לילי לאור עששיות, לשמוע את סיפורם של הגיבורים ההיסטוריים ולחזות בנוף הקסום של חיפה ועמק עכו המוארים. פרטים נוספים באתר הרשמי של האירוע – לאתר לחץ כאן.

סיור עששיות ביער בית קשה קרן קיימת לישראל"מחזירים את האור ליער" – סיור עששיות ביער בית קשת. במסגרת חגיגות 120 שנה לקק"ל אנו מזמינים אתכם בחג החנוכה משפחות עם ילדים מגיל 5 לסיור חוויתי לאור עששיות ביער בית קשת. למידע מלא והרשמה לחץ כאן.

סיור עששיות במגידורשות הטבע והגנים מאפשרים לעשות הזמנה מראש לסיור עששיות בתל מגידו. למידע נוסף לחץ כאן.

לילות שאן בבית שאן חוויה לילית קסומהאומנם לא עם עששיות אך בהחלט פעילות שמתאימה לשעות החשיכה. חיזיון אור-קולי יחיד מסוגו בעולם ובו אמצעים וירטואליים המעניקים למבקרים תחושה שהם נמצאים בבית שאן העתיקה. החיזיון פועל בשעות הערב בימים שני עד חמישי מחודש מרס עד סוף דצמבר. למידע מלא באתר של רשות הטבע והגנים לחץ כאן. 

עמותת תיירות כרמלים מוציאה טיולי עששיות בעין הוד ובקסריה – עין הוד – טיול מואר בסמטאות הקסומות של כפר האמנים עין הוד, מלווה בסיפורים והסברים על הכפר המיוחד. טיול עששיות בנמל קיסריה – טיול יפהפה בחופי קיסריה הקסומה. יציאה מהשער הצלבני בנמל קיסריה והליכה לאורך הנמל וחופי קיסריה הקסומה בליווי עששיות. במהלך הדרך מפגש עם חלקי פסיפס עתיקים הפזורים לאורך הדרך, צדפים מיוחדים, בע"ח קטנים המסתתרים בין הסלעים ושרידי בית כנסת עתיק. לאתר הרשמי של כל האירועים לחצו כאן.

סיור עששיות בגן לאומי קיסריהלכבוד חנוכה חג האור נצא לסיור ערב לאור עששיות בעתיקות קיסריה. נצעד בשבילים בעקבותיהם של גיבורים ובאור הרך שילווה אותנו יעלו סיפורים: על חנה סנש, על שרה גיבורת ניל"י, על רבי עקיבא ועל אחרים, שסיפוריהם נקשרו בעיר קיסריה לעד. הסיור הוא חוויה לכל המשפחה. בימי החג נדליק נרות חנוכה באחד מקמרונות העיר העתיקה. למידע נוסף תוכלו למצוא באתר הרשמי של רשות הטבע והגנים – לאתר לחץ כאן.

סיור עששיות בקברות המכבים יער בן שמן קרן קיימת לישראל"מחזירים את האור ליער". במסגרת חגיגות 120 שנה לקק"ל אנו מזמינים אתכם בחג החנוכה, משפחות עם ילדים מגיל 5, לסיור חוויתי לאור עששיות בקברות המכבים ביער בן שמן. למידע מלא והרשמה לחץ כאן. 

סיור עששיות בפארק האקולוגי אשדוד – בתאריך 30/11 נצא לסיור מטעם החברה להגנת הטבע בפארק האקולוגי מצודת אשדוד ים. המסלול מתאים לקטנים על מנשא וההליכה היא הליכה קלה. למידע מלא והרשמה לחץ כאן.

סיור עששיות בפארק האקולוגי וגם מופע אור קולי באשדוד– בתאריך 05/12 תיירות אשדוד מזמין אתכם להשתתף בסיור מיוחד ובמופע אור קולי במצודה, מתחילים בסיור עששיות שמתאים לכולם וממשיכים למופע אור קולי במצודת אשדוד ים, מופע מרשים ועשרים באפקטים. למידע מלא והרשמה לחץ כאן.

"מגלים את האור" סיור עששיות בפארק נאות קדומים – סיור בעקבות אור וחושך, סיפורי גבורה והכנת נרות שמן. במגוון רחב של תאריכים לאורך חג החנוכה, מסך הסיור הוא שעתיים. למידע מלא ורישום מראש לסיורים לחצו כאן.

מבוך מרים לאור פנסים – סיור ערב לאור פנסים פעילות חנוכה למשפחות אומנם לא עששיות אבל פעילות ערב מקסימה! במבוך מרים: בשביל התבלינים והבשמים | מושב ניר משה לפרטים מלאים לחץ כאן. 

סיור עששיות בפארק ירוחם קרן קיימת לישראלבמסגרת חגיגות 120 שנה לקק"ל אנו מזמינים אתכם בחג החנוכה, משפחות עם ילדים מגיל 5, לסיור חוויתי לאור עששיות בפארק ירוחם. למידע מלא והרשמה לחץ כאן.

סיור עששיות בפארק תמנע – כשהשמש שוקעת והחושך יורד… אז הפארק באמת מתעורר לחיים!. בואו לגלות את המדבר בלילה בסיור חוויתי מודרך בין חלק מאתרי הפארק. נבקר באתר הפטרייה ובעמודי שלמה המרהיבים. נראה אותם מוארים בתאורה מיוחדת, נשמע קצת על העולם העתיק שהתקיים בפארק ונחווה מדבר ושמיים אמיתיים!. בסיום הסיור נגיע לאגם תמנע שם נמלא בקבוקים בחול צבעוני ונשתה תה צמחים. למידע מלא והרשמה לחץ כאן. 

טיול עששיות בהרי אילת עם אברהם טורס – בטיול נכיר את קסם המדבר כשהחושך מכסה את הרי אילת, נצא לטיול רגלי בנחל שחמון לאור עששיות ואולי נפגוש גם את חיות הבר. את הסיור הזה לא תרצו לפספס – במיוחד לגולשי האתר "בשביל המשפחה" הנחה של 10% בהזנת קוד קופון:SHVIL. למידע מלא והרשמה לסיור לחצו כאן.

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
Booking.com