אירועים פורים 2022 בדרום

אתגר חג הפורים במוזיאון לונדע באר שבע

בין התאריכים 16-19/3 אתם מוזמנים לבוא לבקר במוזיאון לונדע באר שבע, מוזיאון ראשון מסוגו בארץ, חדשני ואינטראקטיבי לכל המשפחה המעודד חוויה רב- גילאית ולמידה חווייתית. במהלך חג הפורים יתקיים במוזיאון אתגר פורים ואתם מוזמנים להשתתף, עם כל המשפחה. למידע מלא והרשמה לחצו כאן.

הטבע מתחפש בשמורת הטבע עיינות צוקים 

בחג הפורים נצא מחופשים לסיור מודרך ב"שמורה החבויה" ונתחקה אחר הסוואת בעלי החיים – מדוע בעלי החיים מתחפשים ומה אומרים לנו הצבעים בטבע? נא לסיורים, נאפר את הפנים, נכין מסכות של בעלי החיים בשמורה וניהנה מפעילות חוויתית בטבע – בין התאריכים 18-19/3. למידע מלא והרשמה לחצו כאן. 

הקרקס חוזר למקורותיו בזירה גן לאומי בית גוברין

אין מקום טוב יותר מהאמפיתיאטרון של בית גוברין כדי לספר על הקרקס. הקרקס הוא מבנה בעל זירה עגולה שבה הוצגו מופעי בידור מסוגים שונים ברומא העתיקה, ביניהם מרוצי סוסים ומרכבות, לוליינות ועוד. אתם מוזמנים להצטרף לסדנאות קרקס עכשוויות בהנחיית "קרקס כפרי", להתנסות בסדנת הולהופ, הליכה על קביים, ג'אכ'לינג ולקנח במופע אש ולהטוטים קצר – 19/3 בין השעות 11:00-15:00. למידע מלא והרשמה לחצו כאן.

"קוד העתיקות" בעקבות חותם נחש הנחושת הקדוש בתל באר שבע

אתם מוזמנים למרחב בריחה מרתק ברחבי תל באר שבע. בכיסו של שודד נמצאה מפת האתר ועליה סימנים משונים. הזמן קצר ועד כה מאמצי המשטרה לפענח את המפה ולאתר את החותם לא נשאו פרי. אם תצליחו אתם לפענח את כל הרמזים תוכלו לפצח את קוד ההצפנה ולהציל את הממצא. למידע מלא והרשמה לחצו כאן. 

אילת חוגגת פורים 2022

יום חמישי 17/3 לאורך שדרות התמרים אתם מוזמנים להנות מהמופע של אודי ואביעד במופע לכל המשפחה ולמופע מרכזי של עדן בן זקן. למידע מלא לחצו כאן.

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף אותנו בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.


Booking.com