כל הפעילויות בסוכות 2022 - במרכז

החופש הגדול כבר נגמר והנה התחילה לה תקופת החגים  – ראש השנה 2021 בראשה ומיד אחריה סוכות. לאורך כל החגים תוכלו להנות משלל פעילויות, אטרקציות, מסלולים בטבע וכל זה בהתאם להוראות משרד הבריאות וההגבלות הקיימות בשל נגיף הקורונה. טיפ: לפני ההגעה לכל אטרקציה מומלץ לבדוק ישירות האם נדרש להציג תו ירוק או לא. אז קדימה, בואו נתחיל – כאן למטה תוכלו למצוא את כל ההמלצות שלנו לגבי איזור מרכז מחולק על פי תאריכים:

פסטיבל הדבש במכוורת שניאורסון – בלבד כפר חב"ד נמצא משק ותיק ובו יש מכוורת שמייצרת דבש טבעי. לקראת ראש השנה הופך חלק מהאולם האריזה לאולם תצוגה. כאן בנוסף תמצאו גם את מרכז המבקרים "מאחורי הדבש", מרכז המבקרים פתוח אך יש צורך ברישום ראש. להזמנת כרטיסים ורישום מראש לחצו כאן לאתר הרישמי.

נושמים תרבות סוכות 2021 רשות הטבע והגנים – מפעל הפיס ורשות הטבע והגנים חוזרים עם יוזמת "נושמים תרבות" גם בסוכות 2021 עם מופעים לכל המשפחה במבחר גנים לאומיים. בואו ליהנות מהופעות של מיטב האומנים: להטוטנים, שחקנים, אומני קרקס ונגנים, זמרי אופרה ועוד. המיזם יספק תעסוקה למאות להטוטנים, שחקנים, אומני קרקס, זמרי/ות אופרה, נגנים ועוד, שיופיעו בשבילי הטיול בגנים לאומים נבחרים, תוך יצירת רצף של אמנים ממגוון תחומים אותם יפגשו המבקרים לאורך מסלולי הטיול בגן הלאומיים. לכל האירועים והרשמה לחצו כאן.

ישראל חוזרת לטייל – מגוון סיורים ללא תשלום בגנים הלאומיים, בשמורות הטבע ובערים נבחרות. משרד התיירות ורשות הטבע והגנים מזמינים אתכם ליהנות ממגוון סיורים מרתקים. הסיורים יתקיימו בימים שונים החל מיום שלישי ה- 24.11.20 ויימשכו במהלך כל החורף. הסיורים כולם ללא תשלום! אך מחייבים הרשמה מראש. לא ניתן להגיע לסיור מבלי להירשם. הרישום כולל כניסה לאתר וסיור מודרך. ההגעה לאתר באופן עצמאי. לכל הסיורים במרכז הארץ ורישום מראש לחצו כאן.

הולכים על פתוח – פסטיבל סיורים ללא תשלום של החברה להגנת הטבע בחוה"מ סוכות 22-23/09 – רשות מקרקעי ישראל (הקרן לשמירה על שטחים פתוחים) בשיתוף עם החברה להגנת הטבע מזמינים אתכם לפסטיבל סיורים ללא תשלום באויר הפתוח באתרי טבע, ששוקמו וטופחו לטובת הציבור! להזמנת כרטיסים והזמנה מראש לחצו כאן לאתר הרישמי.
 

עץ המשאלות בגן לאומי תל אפק – מביעים משאלות לטבע, לנוף, למורשת וגם לעצמנו.
בואו לפגוש את אוסף המשאלות המדופלם. הוא מזמין אתכם להצטרף לבניית חוויית משאלות לכבוד ראש השנה ובכלל. יחד נוכל ליצור מובייל אחד ענק ולאחל לעצמנו ולאחרים שנה טובה, מתוקה ובריאה או כל ברכה אחרת שנחפוץ. היכן: גן לאומי ירקון – מתחם תל אפק מתי: יום רביעי 8.9, בשעות: 11:00–15:00 בכל שעה עגולה: 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר, חינם למנויי מטמון. יש לתאם ביקור לפני הגעה לאתר – לחצו כאן.

סיור ערב במגדל צדק – סיור עם מנהל הגן הלאומי מגדל צדק. בסיור מיוחד עם מנהל הגן הלאומי אורי קייזר תשמעו את סיפורו המרתק של פיתוח אתר חדש בלב האזור המיושב ביותר במדינה. אורי יספר לכם על שימור המורשת, על שחזור המבנים, על שמירת הטבע ועל מערך התוכן וההמחשה והנגשתם למבקרים. הסיור מיועד למבוגרים מיטיבי לכת. יש להצטייד בנעליים סגורות ובמים. נקודת המפגש: בשער הכניסה המערבי להולכי רגל. משך הסיור כשעה וחצי. הסיור ללא תשלום אך מספר המקומות מוגבל – יש להירשם לסיור מראש. היכן: גן לאומי מגדל צדק. מתי: יום חמישי 9.9, יום שבת 25.9 , בשעות הערב ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה, חינם למנויי מטמון. יש לתאם ביקור לפנ הגעה לאתר – לחצו כאן.

קרן קיימת לישראל – לקראת חופשת החגים קק"ל מזמינה את כל בית ישראל למגוון רחב של פעילויות ביערות: אירועי צפרות, סריק זיתים ועוד. לרשימה המלאה לחצו כאן.

שביל אמות המים רשות העתיקות – מיזם 'שביל אמות המים' של רשות העתיקות יוצא לדרך בחול המועד סוכות, פעילויות חינמיות למטיילים לצד תוואי אמות המים העתיקות של קיסריה, הפעילות כוללת סיורים, חשיפת טחנת קמח והשתתפות פעילה בהכשרת השביל. הרשמה ליום רביעי 22/9  בין השעות 10:00 – 14:00. מה צריך לעשות ולהביא?  מכנסיים ארוכים, נעליים סגורות, כובע, מים ולהירשם דרך האתר הרישמי לחצו כאן.

רוצים עוד המלצות לטיולים או אטרקציות עם הילדיםבואו אל קבוצת הפייסבוק הפתוחה שלנו – יש שם עוד המון רעיונות לטיולים ואטרקציות עם הילדים. בקבוצה תוכלו לשאול ולקבל מידע וגם לשתף בטיולים שלכם – להצטרפות אל קבוצת הפייסבוק לחצו כאן.

אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם באינסטגרם לעוד תמונות וחוויות של אטרקציות וטיולים בטבע להצטרפות לאינסטגרם שלנו לחץ כאן.


Booking.com