ט"ו בשבט 2022 במרכז

הגענו לתקופת הטבע היפה ביותר של השנה. אחרי הגשמים הכל פורח וחג האילנות מגיע – ט"ו בשבט! לשמחתנו יש המון פעילויות ואטרקציות לכבוד החג. חלק מפעילויות ט"ו בשבט בתשלום וחלק בחינם לקהל הרחב. החג מתקיים בין התאריכים 16-17/02/2022 והחגיגות מתחילות כבר בסוף השבוע שלפני החג ועד לשבוע שאחריו עם שלל אירועי נטיעות ופעילויות נוספות במרכז: יש לוודא שהאירועים מתקיימים בעקבות מזג האוויר באתרים הרישמים.

מחזירים אהבה ליער בן שמן – בתאריך 17/01/2022 אתם מוזמנים להגיע עם כל המשפחה לפעילות עבודה תורמת, עבודה יערנית, ניקיון היער, סידור שבילים. האירוע ללא תשלום אך מותנה בהרשמה מראש. למידע מלא על האירוע ורישום מראש לחצו כאן. 

חגיגת יום הולדת לאילנות ביער האילנות – יום שישי 21/01/2022 אתם מוזמנים להגיע עם כל המשפחה לפעילות של שלוש שעות כדי לחגוג יום הולדת לאילנות באווירת חג מיוחדת. נצא לסיור בין עצים מיוחדים, נאזין לסיפורים מרתקים על עצים ונהנה מסדנאות יצירה ברוח החג. למידע מלא על האירוע לחצו כאן.

סיור ט"ו בשבט של קק"ל – "מכאן הכל צומח" – בתאריך 21/01/2022 אתם מוזמנים לצאת לסיור של שלוש שעות לרגל ראש השנה לאילנות. נשמע על יחדית "האלפניסטים" של קק"ל, המטפסת על עצים גבוהים כדי לאסוף את הזרעים הכי טובים ביער. נראה איך מטפלים בזרעיפ ושומרים עליהם עד שיגיעו זמנם לעבור אל המשתלות של קק"ל. הפעילות מתאימה עם ילדים מגיל 10 בתשלום. למידע מלא על האירוע לחצו כאן.

שירת האילנות ביער האילנות – יום שישי 28/01/2022 נצא לסיור ביער מיוחד במינו, שאין שני לו בישראל, בו צומחים 350 מינים עצים זה בצד זה. הסיור מיועד למבוגרים בלבד בעלות סימלית. למידע מלא על האירוע לחצו כאן.

הרפתקה בגבעות הדרומיות של מודיעין 2022 – אתם מוזמנים להפנינג עם כל המשפחה וללא תשלום שנערך בט"ו בשבט זו השנה ה 20 במודיעין. את האירוע מפעילים ילדי חוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע והוא מושך אליו אלפי משתתפים מדי שנה. במהלך היום תיהנו ממסלול מרהיב שעובר בין פרחים ובוסתנים. מתקיים בתאריך 15/01/2022 בין השעות 10:00-13:00 במקרה של גשם האירוע ידחה בשבוע לתאריך 22/01/22. האירוע נדחה ל 22/01/22  למידע מלא על המאירוע ועדכונים לחצו כאן.

צעדת ט"ו בשבט בנאות קדומים – ט"ו בשבט הינו מועד שעבר גלגולים רבים עש שהפך ליום שכולו איכות הסביבה. מאז ומעולם האדם ידע לנצל את הטבע ומשאביו לתועלתו האישית. אז כשהכול סביבנו כבר ירוק ומלבלב הגיע הזמן שנחזיר לטבע "טובה" ונלך בחיקו בדרך הכי אקולוגית שיש! צועדים בשמורת טבע קסומה באזור יער בן שמן בסימן איכות הסביבה. מסלולי הליכה מרהיבים ברמות קושי שונות, תחנות הדרכה לאורך המסלול נקודות תצפית, פריחה ולבלוב. מתקיים ביום שישי 14/01/2022. למידע מלא ורישום לחצו כאן.

ט"ו בשבט עם מתנדבי גן לאומי ירקון – פעילות עצמית להכרת מיני הצומח בגן לאומי ירקון, בתאריכים: 15/1, ו- 29/1 לכבוד ט"ו בשבט אתם מוזמנים עם כל המשפחה להכיר את העשייה של מתנדבי הגן מקרוב. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

מחזירים אהבה ליער ולסביבה ביער עירון – יום שישי 14/1 בשעה 09:00 אתם מוזמנים להגיע עם כל המשפחה לפעילות במשך שעתיים: סיור והפעלות חוויתיות למשפחות בנושא טבע ואקולוגיה. הפעילות היא בתשלום מראש ומספר המקומות מובל. למידע מלא ורישום מראש לחצו כאן.

יום הצבי בנחל זמרי ירושלים – לכבוד ט"U בשבט והצבי הישראלי נפגש היום חמישי 20/01/2022 בין השעות 16:30-18:30 לחגיגה לכל המשחה עם שלל פעילויות והפתעות! נצלו את מזג האוויר והצטרפו אלינו לפעילות מרתקת וחוויתית בעקבות הצבאים והמעבר האקולוגי בנחל זמרי. מיקום הפעילות: התכנסות וסיום ברחבת קראוס נחל זמרי (כך ניתן לרשום בוויז) נא להביא נעליים סגורות, לבוש מתאים ואם יש מומלץ להצטייד במשקפות ומגדירים. במידה ויהיה יום גשום וסוער הפעילות תידחה. לפרטים נוספים 02-5858900 או במייל tevapz@gmail.com.


Booking.com